Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost z oblasti elektrotechnického průmyslu, která je svými technologiemi i produkty lídrem na trhu. Do její pobočky v Jihočeském kraji hledáme z důvodu reorganizace kolegu na pozici VEDOUCÍ  TECHNOLOGIE..

Ihre Aufgaben:

  • návrh a zavádění  nových výrobních technologií v oblasti automatického a ručního osazování (reflow, pájení vlnou, selektivní pájení, AOI, PoP, flip-chip, a další)
  • vedení a rozvoj ca. 5-8 členného týmu
  • testování a návrh nových řešení v oblasti automatického a ručního osazování
  • spolupráce na řešení kvalitativních a technologických problémů ve výrobě
  • spolupráce s centrálním vývojem
  • spolupráce s mezinárodním týmem v ostatních výrobních závodech společnosti
  • zpracování analýz vyrobitelnosti DPS
  • komunikace s dodavateli výrobních zařízení
  • vedení dílčích technologických projektů v oblasti výroby DPS

Ihr Profil:

  • ukončené vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika, strojírenství)
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ (min. úroveň B2)
  • zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • nutná zkušenost s výrobou elektrotechniky
  • znalost navrhovaných systémů CAD (CR5000/8000, Eagle)
  • praxe s vedením menšího kolektivu výhodou
  • inovativní myšlení (trendy Industry 4.0., AI, automatizace,  apod.)

Unser Angebot:

  • zázemí nadnárodní společnosti s vysokými standarty kvality a špičkovými technologiemi
  • možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • odpovědnou pozici v dynamické a úspěšné mezinárodní výrobní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení a benefity
  • velká otevřenost zaměstnavatele pro inovace a nápady
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost  mezinárodní spolupráce a účasti na mezinárodních konferencích

Alle Karriereangebote anzeigen