Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

TECHNOLOG TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ

Naším klientem je ryze česká výrobní společnost z oblasti přesného obrábění, jejichž díly se používají v leteckém průmyslu, jsou součástí forem na vstřikování plastů, hydraulických systémů či spalovacích motorů a turbín. Sídlo společnosti je v Brně. Jedná se o úspěšnou společnost se zájmem o další růst a rozvoj. Pro posílení jejich technického týmu nyní hledají zkušeného a samostatného Technologa.

Ihre Aufgaben:

  • Tvorba optimální výrobní technologie nových zakázek vč. programů a volby nástrojů. Filozofie je taková, že každý technolog je samostatně zodpovědný za svěřenou technologii. Podílí se na jejím výběru a rozvoji, dohlíží na ostatní zaměstnance, kteří na dané technologii pracují, účastní se jejich náboru a školení.
  • Příprava nabídkových kalkulací z hlediska výrobní technologie a kooperací, jejich výběr.
  • Příprava technické dokumentace.
  • Pomoc při zabezpečení funkčnosti a údržby strojů.
  • Programování CNC strojů (Mazatrol, Fanuc), v případě nutnosti a částečná obsluha stroje.
  • Intenzivní komunikace, jak se zákazníky, tak s partnery, technolog se může účastnit obchodního jednání.

Ihr Profil:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru, zkušenosti s třískovým obráběním.
  • Komunikativní osobnost, aktivní znalost anglického jazyka.
  • Výborné technické znalosti, znalost CAD/CAM.
  • Výhodou jsou zkušenosti s tvorbou nabídek.
  • Časová flexibilita (komunikace se zákazníky ze zahraničí)
  • Hledáme někoho kreativního, kdo bude hledat nová řešení a cesty, kdo pomůže zlepšit postupy apod.

Unser Angebot:

  • Zázemí české společnosti se silným portfoliem klientů a s certifikací pro letecký průmysl
  • Kompletně nová výrobní hala vybavená TOP technologiemi
  • Možnost odborného růstu a příspěvek na studium jazyků
  • Zaměstnanecké stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemná atmosféra mladšího týmu, pravidelná setkání
  • Společnost s jasným plánem rozvoje, strategií a vizí.

Alle Karriereangebote anzeigen