Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

Obchodně-technický zástupce pro svařovací materiály

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost zaměřující se na dodávky oceli do různých výrobních segmentů. Pro zajištění komplexní péče o zákazníky v České republice obsazujeme pozici Obchodně-technického zástupce pro svařovací materiály.

Ihre Aufgaben:

  • Akviziční činnost za účelem prodeje svařovacích materiálů různých typů a dodavatelů a péče o stávající klienty společnosti
  • Poskytnutí kompletní péče, řešení na míru a technickou podporu zákazníkům včetně i nabídky přídavných služeb
  • Účast na veletrzích a odborných událostech za účelem propagace společnosti, hledání nových způsobů oslovení zákazníků
  • Dojíždění za klienty a potenciálními zákazníky po celé ČR, pozice je organizována formou home office
  • Práce se systémem SAP
  • Komunikace s dodavateli, spolupráce s dalšími divizemi společnosti
  • Reporting nadřízenému ohledně vlastní obchodní činnosti
  • Pravidelná školení u dodavatelů v zahraničí

Ihr Profil:

  • Víceleté zkušenosti s technickým prodejem
  • Blízkost a porozumění svařovacím materiálům, normám
  • Příjemné vystupování, schopnost naladit se na zákazníka a být mu partnerem
  • Samostatnost a zodpovědnost, orientace na výsledky
  • Region jižní Morava a Vysočina (ze začátku obchodní činnost převážně v blízkém okolí bydliště)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka za účelem školení, porozumění technickým materiálům a komunikace s mateřskou společností

Unser Angebot:

  • Zázemí nadnárodní společnosti se silným portfoliem klientů
  • Možnost odborného růstu a podpora ve studiu jazyků v rámci pracovní doby s cílem získání certifikátu
  • Služební vozidlo k soukromému používání, notebook, mobilní telefon včetně datových služeb
  • Stravenková karta, 25 dní dovolené a 3 dny sick days
  • Příspěvek na soukromé pojištění
  • Školení u dodavatelů v zahraničí

Alle Karriereangebote anzeigen