Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

OBCHODNÍK PRO EXPORT S NĚMČINOU

Naším klientem je výrobní společnost s 30 letou tradicí, specializující se na polygrafii. Patří mezi největší a technologicky nejvyspělejší výrobce v tomto oboru v Evropské unii. Do jeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Ihre Aufgaben:

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní akvizice nových klientů a projektů
  • poradenství a podpora zákazníků ve všech technických a obchodních otázkách
  • zpracování nabídek
  • nepřetržitý kontakt a pravidelné návštěvy u zákazníků
  • analýza trhu, mapování konkurence a nových obchodních příležitostí
  • reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách a B2B setkáních

Ihr Profil:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praktické zkušenosti v obchodní činnosti minimálně 3 roky
  • zkušenosti z oboru polygrafie VÝHODOU
  • znalost německého jazyka PODMÍNKOU
  • chuť prodávat, pečovat o zákazníky a rozvíjet s nimi dobré vztahy
  • řidičský průkaz sk.B

Unser Angebot:

  • zaměstnání u úspěšné společnosti s dlouhou historií
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • odpovídající mzdové podmínky
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a získání mezinárodních zkušeností

Alle Karriereangebote anzeigen