CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

OBCHODNÍK PRO OBALOVÁ ŘEŠENÍ

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost s více než stoletou tradicí, dodavatel obalových řešení do různých průmyslových odvětví. Do jeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

(Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj)

Ihre Aufgaben:

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní akvizice nových klientů a projektů
  • poradenství a podpora zákazníků ve všech technických a obchodních otázkách
  • zpracování nabídek
  • nepřetržitý kontakt a pravidelné návštěvy u zákazníků
  • komunikace a spolupráce s našimi závody v zahraničí
  • analýza trhu a mapování konkurence
  • práce je samostatná, organizovaná formou home office

Ihr Profil:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praktické zkušenosti v obchodní činnosti minimálně 3 roky
  • zkušenosti z oboru kartonových a papírových obalových řešení PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni je výhodou, ale není nutná
  • chuť prodávat, pečovat o zákazníky a rozvíjet s nimi dobré vztahy
  • řidičský průkaz sk.B

Unser Angebot:

  • zaměstnání u mezinárodně úspěšné společnosti s dlouhou historií
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • odpovídající mzdové podmínky
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a  získání mezinárodních zkušeností

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Alle Karriereangebote anzeigen