Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (traffic control, traffic detection parking system)

Naším klientem je jedna z největších ryze českých společností v oboru vývoje, dodávky, instalací a údržby špičkových technologických zařízení pro silniční dopravu (dálnice, parkoviště, semafory apod.). Jedná se o společnost, která realizuje vývoj i výrobu hardwaru a softwaru pro nabízená řešení zcela samostatně.

Se sídlem ve Zlíně, a pobočkami v Praze, Velkém Meziříčí, Chorvatsku, Brazílii a Rusku zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců.

Z důvodu velké poptávky po nabízených řešeních hledáme pro rozšíření týmu šikovného produktového specialistu.

Ihre Aufgaben:

  • spolupráce na návrhu, tvorbě a zavádění nových produktů na trh
  • marketingová podpora
  • úzká spolupráce s výrobou při zpracování nových návrhů a podnětů k produktu
  • popis řešení do veřejných zakázek
  • produktové zaškolení obchodních reprezentantů a zákazníků
  • technická podpora zákazníků v oblasti dopravních systémů
  • řešení požadavků z pohledu HW a SW

Ihr Profil:

  • schopnost tvůrčí činnosti a inovativních návrhů
  • kreativita, smysl pro detail a dobrý technický přehled
  • znalost technické angličtiny na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou praxe v oblasti podpory zákazníka
  • uvítáme i absolventy z elektrotechnických oborů

Unser Angebot:

  • zaměstnání v úspěšné společnosti se zázemím více jak 20 let na trhu
  • jazykové kurzy
  • práce s TOP technologiemi, se kterými se není možné příliš jinde potkat a podílet se na jejich vývoji
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Alle Karriereangebote anzeigen