Active Sourcing Award 2019
CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

OBCHODNÍK V INVESTIČNÍ SKUPINĚ

Naším klientem je prestižní investiční skupina, která zprostředkovává zajímavé investiční příležitosti a zajišťuje klientům kompletní investiční servis. Z důvodu růstu společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍK INVESTIČNÍ SKUPINY

Ihre Aufgaben:

  • akvizice nových klientů
  • poradenství a podpora klientům
  • nepřetržitý kontakt a pravidelné návštěvy u klientů
  • analýza trhu a mapování konkurence
  • práce je samostatná, organizovaná formou home office

Ihr Profil:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné obchodní výsledky, ideálně v oblasti investic či finančních produktů
  • reprezentativní vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • vysoká orientace na výsledky

Unser Angebot:

  • zaměstnání u úspěšné a významně se rozvíjející společnosti
  • zajímavý nástupní příjem a neomezená výše variabilní složky
  • po zapracování velmi nadstandardní příjem
  • firemní benefity
  • skvělé zázemí a podmínky pro péči o klienty

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém jazyce na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Alle Karriereangebote anzeigen