CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

Project Investment Manager/ Land Manager

Veľký Meder

Ihre Aufgaben:

  • Vedenie komplexných projektov rozširovania spoločnosti (výstavba, rekonštrukcia, realizácia nových stavieb spolu s povoľovacími procesmi)

  • Riadenie procesu a koordinácia prípravy a realizácie pridelených projektov vrátane inžinieringu

  • Komunikácia s orgánmi štátnej správy pri zabezpečovaní legislatívnych požiadaviek a pri zabezpečení stanovísk v procese územného konania (OÚ, odbor životného prostredia, RÚVZ, RVPS, Technická inšpekcia, Inšpektorát práce, Krajský pamiatkový úrad a pod.)

  • Organizačné zabezpečenie procesov a koordinácia podľa schválených harmonogramov

  • Zabezpečenie povolení súvisiacich so stavebnou činnosťou a kolaudáciou

  • Zabezpečenie všetkých súhlasných stanovísk v rámci územných, stavebných a kolaudačných konaní, komunikácia s dotknutými orgánmi, účasť na konaniach

  • Zabezpečenie spracovania, príp. úprav projektovej dokumentácie vo vzťahu k povoľovacím procesom

  • Príprava požiadaviek na investíciu a príslušných podkladov

  • Príprava technických príloh k zmluvám/objednávkam

  • Práca so stavebným rozpočtom a úzka spolupráca so stavbyvedúcim a hlavným projektovým manažérom pri realizácií stavieb

  • Priamy reporting vedeniu spoločnosti

Ihr Profil:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie (stavebníctvo, ekonomika, technický smer)

  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka, znalosť maďarského jazyka je výhodou

  • Výhodou sú skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti riadenia projektov výstavby/investičných projektov/presunu výroby a pod.

  • Praktický prístup k práci v teréne a ochota prevziať zodpovednosť

  • Strategické a analytické myslenie

  • Výborné organizačné zručnosti a zmysel pre detail

  • Schopnosť konštruktívne riešiť problémy a samostatne sa rozhodovať

  • Efektívny time-management

  • Miesto výkonu práce: Veľký Meder + cestovanie najmä v rámci západného a južného Slovenska podľa potreby

Unser Angebot:

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti poľnohospodárstva, hľadáme skúseného Projektového manažéra.

  • V prípade juniorného profilu od 1 700 EUR, v prípade seniorného profilu od 2 200 EUR (konečná podoba platu závisí od individuálnych skúseností konkrétneho uchádzača)

  • Zázemie etablovanej medzinárodnej firmy

  • Dlhodobá pracovná perspektíva

  • Voľnosť pri koordinácii svojich činností, ktorá vytvára značný priestor pre sebarealizáciu

  • Rôznorodá práca nielen v kancelárii

  • Priateľská a otvorená firemná kultúra

  • Pravidelný odborný rozvoj prostredníctvom školení

  • Plne hradené jazykové kurzy

  • Služobné auto, notebook a mobil aj na súkromné účely

  • Bohatý systém ďalších benefitov

Alle Karriereangebote anzeigen