CFR Global Executive Search® Group
TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno
TRESCON TestCenter

Technischer Innendienst/Kunststoff-Division

Malacky

Ihre Aufgaben:

  • Špecifikácia technických požiadaviek klienta a tvorba ponúk
  • Spracovávanie objednávok
  • Technická podpora zákazníkov (dealerská sieť, špecializované obchody), najmä v Rakúsku a Švajčiarsku
  • Príprava podkladov pre výrobu

Ihr Profil:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Dobrá aktívna znalosť nemeckého jazyka je podmienkou (telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi)
  • Dobré praktické skúsenosti s prácou v AutoCAD-e, resp. v podobnom systéme sú podmienkou
  • Skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory technických produktov sú výhodou
  • Samostatnosť a spoľahlivosť
  • Dobré komunikačné zručnosti a proklientská orientácia

Unser Angebot:

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť – výrobcu prémiovej značky plastových a hliníkových okien a dverí a systémov slnečnej a protipožiarnej ochrany, hľadáme skúseného technického špecialistu.

  • Nástupný plat 1 500 - 1 800 EUR (podľa kvalifikácie a skúseností)
  • Dlhodobá perspektíva a možnosť kariérneho rastu v silnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá progresívne rastie
  • Možnosť práce na home office niekoľko dní v týždni
  • Pravidelné kurzy nemeckého jazyka pre zamestnancov
  • 13. plat

Alle Karriereangebote anzeigen