Liebe Kandidatinnen und Kandidaten!

Unsere Recruiting-Prozesse laufen unabhängig der allgemeinen COVID-19 Maßnahmen weiter!

Viele Unternehmen sind weiterhin auf der Suche nach Führungskräften und Spezialisten für Schlüsselpositionen. Persönliche Gespräche finden im Erstgespräch noch bevorzugt über Video statt. Hierfür erhalten Sie im Bedarfsfall auch Unterstützung unsererseits. Eine weitere Gesprächsrunde mit dem Kunden findet dann persönlich und unter Einhaltung der allgemeinen Sicherheitsmaßnahmen vor Ort statt. Damit garantieren wir Ihnen auch weiterhin einen professionellen Bewerbungsablauf. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung und Sie persönlich kennen zu lernen!

Geschäftsführung (ALLE)

Handels- und Dienstleistungsunternehmen , Prag

Naším klientem je mezinárodní obchodní společnost s pobočkami v České republice a se zázemím mateřské firmy v Rakousku. Jedná se o větší firmu se sortimentem z oblasti stavebnictví, DIY či prodeje strojů a s prodejem jak přímo koncovým spotřebitelům, tak různým výrobním a montážním firmám. Pro úspěšný rozvoj společnosti v regionu ČR nyní hledáme zodpovědného kandidáta na pozici VEDOUCÍ OBCHODU.

Ihre Aufgaben:

  • Kompletní zodpovědnost za obchodní výsledky a rozpočet poboček v ČR
  • Rozšiřování a udržováních výborných vztahů se zákazníky a dodavateli, propojení nákupu a prodeje
  • Personální rozvoj zaměstnanců, zodpovědnost za tým 90 podřízených
  • Vyvíjení nových obchodních strategií, rozvoj produktového portfolia
  • Reporting a úzká spolupráce s managementem v Rakousk

Ihr Profil:

  • Prokazatelné zkušenosti ve vedení týmu a s podobným produktovým portfoliem
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Orientace na výsledky, sledování vlastních výstupů, udržitelná tendence
  • Flexibilita (přizpůsobení se novým cílům, časově, obsahově...)
  • Integrita, loajalita, spolehlivost, „děláme říkáme”
  • Znalost obchodních praktik, postupů, procesy a analýzy, stanovování rozpočtů s vědomím jejich dopadů, správné předvídání výsledků
  • Orientace na zákazníka – umět rozpoznat potřeby zákazníka, rozvoj zákazníků

Unser Angebot:

  • Zodpovědnost na klíčové pozici s velkou možností seberealizace a zodpovědnosti
  • Zázemí nadnárodní společnosti se silným portfoliem klientů
  • Pracovní nástroje a finanční ohodnocení odpovídající pozici v topmanagementu

Alle Karriereangebote anzeigen