SW TECHNIK / APLIKAČNÍ TECHNIK AUTOMATIZACE/STROJÍRENSTVÍ

Naším klientem je rakouská výrobní společnost z oblasti automatizace. Česká pobočka, starající se v oblasti obchodu a servisu o zákazníky v České a Slovenské republice, sídlí v Brně. Jedná se o úspěšnou a stabilní společnost se stálým portfoliem zákazníků. Pro zajištění jejich komplexní IT péče a zaručení hladkého průběhu instalovaných výrobních linek a strojů obsazujeme pozici SW technika.

Ihre Aufgaben:

  • Servis a správa programů výrobních zařízení (kompletní výrobní linky pro zpracování plochého skla včetně výrobního logistického softwaru)
  • Spolupráce na projektech zejména při instalaci nových zařízení, nastavení zařízení (SW i HW), školení u klienta, aktualizace zařízení
  • Technické poradenství zákazníkovi (hotline pouze v pracovní době)
  • Komunikace se zákazníkem telefonicky/emailem, řešení chyb pomocí vzdáleného připojení, ale i přímo u zákazníka
  • Komunikace s produktovým a vývojovým centrem v Rakousku
  • Práce s databázemi

Ihr Profil:

  • Vzdělání technického zaměření ideálně IT nebo elektro
  • Velmi dobré počítačové znalosti (HW, sítě)
  • Komunikativní dovednosti a prozákaznický přístup
  • Dobrá znalost OS (WIN NT10), Linux výhodou
  • Znalost SQL (ORACLE, POSTRGE SQL, MS SQL)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka pro komunikaci s centrálou v Rakousku a kvůli absolvování zaškolení
  • Ochota cestovat v regionu ČR, SK a AT za zákazníky v případě potřeby (cca 90% práce ale probíhá v kanceláři v Brně)

Unser Angebot:

  • Zázemí nadnárodní společnosti se stabilním portfoliem zákazníků. Klient nikdy během krize nepropouštěl.
  • Možnost zaškolení na zahraničních pobočkách klienta
  • Nadstandardní vyplácení přesčasů i diet
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci, smlouva na dobu neurčitou
  • Finance dle zkušeností, 2x ročně i bonusová složka dle výsledků technika a firmy
  • Stravenky, sportovní firemní akce
  • Příjemná až rodinná firemní atmosféra

Alle Karriereangebote anzeigen