ŘEDITEL VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Naším klientem je výrobní společnost se sídlem v Jihomoravském kraji. Jedná se o úspěšnou společnost s dlouholetou historií a zájmem o další růst a rozvoj. Z důvodu generační výměny hledáme výkonného ředitele.

Ihre Aufgaben:

  • samostatná zodpovědnost za celou společnost, komplexní řízení, operativní odpovědnost             a strategické řízení výrobní společnosti s cca. 200 zaměstnanci
  • řízení optimalizace výrobních procesů a technologií výroby
  • plánování, příprava a řízení investic
  • zvyšování efektivity, plánování a kontrola výkonnosti
  • návrh strategie rozvoje společnosti a dosahování strategických cílů
  • analýza controllingových dat
  • řízení a rozvoj interních procesů
  • rozvoj vztahů se zákazníky a dodavateli
  • komunikace s manažery a pracovníky jednotlivých oddělení
  • reporting

Ihr Profil:

  • zkušenosti s řízením výrobního závodu
  • aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka je výhodou
  • ekonomické znalosti na úrovni řízení firmy s 200 zaměstnanci
  • výborné manažerské a organizační dovednosti
  • strategické myšlení a orientace na výsledky
  • schopnost a ochota řešit problémy
  • komunikativní osobnost s vysokou mírou empatie a lidským zájmem o fungování firmy, o její zaměstnance a jejich rozvoj

Unser Angebot:

  • zázemí české společnosti se silným portfoliem klientů
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného růstu
  • služební vozidlo k soukromému používání, notebook, mobilní telefon včetně datových služeb
  • příjemná až rodinná firemní atmosféra

Alle Karriereangebote anzeigen