VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (strojírenství)

Naším klientem je ryze česká stabilní společnost z oblasti přesné výroby s přibližně 80 zaměstnanci. Sídlo společnosti je v Brně. Jedná se o úspěšnou společnost se zájmem o další růst a rozvoj. Pro zajištění komplexní péče o zákazníky v České republice a zahraničí obsazujeme pozici Vedoucího obchodního oddělení.

Ihre Aufgaben:

  • Kompletní vedení obchodního oddělení a podřízených pracovníků (celkem 3 obchodníci) a převzetí zodpovědnosti za oddělení a jeho výsledky
  • Budování obchodní strategie, její prosazení a dohled nad plněním
  • Stabilizace obchodního týmu a jeho fungování, nastavení pravidel obchodní činnosti a jejich dodržování
  • Partner pro ředitele společnosti (obchodně, strategicky, příprava podkladů týkajících se obchodní činnosti a celkový přehled o tom, co se děje u zákazníků, jaké jsou výsledky, očekávané poptávky apod.)
  • Samostatná obchodní činnost s návštěvami u zákazníků (asi 2 dny v terénu), vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Poradenství a podpora zákazníků ve všech technických a obchodních otázkách
  • Reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách a B2B setkáních
  • Aktivní spolupráce na řízení neshod a reklamací například při zpoždění výroby
  • Hledání vhodných technických řešení ve spolupráci s technickým oddělením

Ihr Profil:

  • Prokazatelné zkušenosti a výsledky ve vedení obchodního oddělení ve strojírenské společnosti s malosériovou výrobou a se samostatnou obchodní činností
  • Technická zdatnost, schopnost porozumění a vztah k technologii obrábění
  • Znalost anglického jazyka na aktivní úrovni pro účely obchodního jednání, znalost němčiny je velkou výhodou
  • Osobnostně hledáme člověka s přirozenou autoritou, charismatického, aktivního. Schopného navázat dobré vztahy jak se zákazníky, tak s ostatními členy týmu.
  • Ochota dalšího vzdělávání a rozvoje technických a jazykových znalostí
  • Časová flexibilita a ochota cestovat po celé ČR a na služební cesty do zahraničí a celkově flexibilita odpovídající náročné pozici obchodního ředitele

Unser Angebot:

  • Zázemí české společnosti se silným portfoliem klientů
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Možnost odborného růstu, obchodní koučink a příspěvek na studium jazyků
  • Služební vozidlo k soukromému používání, notebook, mobilní telefon včetně datových služeb
  • Příjemná až rodinná firemní atmosféra, pravidelné teambuildingy obchodního týmu

Alle Karriereangebote anzeigen